Percy Jackson i Bogowie Olimpijscy – zdjęcia ruszą prawdopodobnie w 2022 roku!

j

Autor: Agata Popis

}

Data: 24 października 2021

a

Kategorie: Newsy

Ekranizacja znanej serii młodzieżowych książek Percy Jackson i Bogowie Olimpijscy jest aktualnie jedną z najbardziej wyczekiwanych produkcji Disney+. Rick Riordan, autor książek, zaangażowany w liczne etapy produkcji serialu, chętnie dzieli się postępami z fanami.

Rick Riordan regularnie daje znać, jak postępują prace nad produkcją serialu. Tym razem na swoim prywatnym blogu napisał, że zespół zaangażowany w produkcję serialu intensywnie pracuje nad scenariuszem do pierwszej połowy sezonu. Spodziewa się, że po Nowym Roku dostaną zielone światło i zaczną wchodzić w pełny tryb produkcyjny. Możemy więc spodziewać się castingu i ogłoszenia daty rozpoczęcia zdjęć. Autor spodziewa się, że zaczną kręcić serial latem 2022 roku. Percy Jackson nie trafi jednak na ekrany przed 2023 rokiem.

Pierwszy sezon będzie obejmował fabułę pierwszego tomu serii, Percy Jackson i bogowie olimpijscy: Złodziej pioruna, gdzie tytułowy bohater dowiaduje się o swoim boskim pochodzeniu i trafia na obóz letni, gdzie szkolą się wszystkie dzieci bogów greckich. Fascynująca misja zmusza go jednak do podjęcia podróży przez całe Stany, a towarzyszą mu w niej jego najbliżsi obozowi przyjaciele – Annabeth Chase, córka Ateny, oraz satyr Grover Underwood.

ZOBACZ TEŻ  Elity z wybrzeża – nowy serial HBO osadzony w pandemicznej rzeczywistości

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze