Hayden Christensen powróci jako Darth Vader w serialu Ahsoka

}

Data: 24 października 2021

a

Kategorie: Newsy

Hayden Christensen, który już nieraz wcielał się w postać Anakina Skywalkera aka Dartha Vadera, ponownie przywdzieje kostium jednej z głównych postaci z sagi Gwiezdne wojny. Będzie miało to miejsce w serialu Ahsoka, nowej serii, która powstaje dla Disney+.

Christensen po raz pierwszy w Skywalkera wcielił się w filmie Gwiezdne wojny: Atak klonów, potem w Zemście Sithów, a ostatnio w serialu o Obim-Wan Kenobim.

Pojawienie się w serialu Ahsoka Anakina Skywalkera jest zaskoczeniem, bowiem akcja produkcji rozgrywać ma się pięć lat po wydarzeniach z Powrotu Jedi, a więc bohater ten jest martwy. Prawdopodobnie zobaczymy go w retrospekcjach.

Ahsoka opowie o bohaterce Ahsoka Tano, będącej togrutańską Jedi i żyjącej w okresie wojen klonów. W tytułową bohaterkę wcieli się Rosario Dawson. Aktorka ta sportretowała już tą postać w serialu The Mandalorian. Szczegóły fabularne nowego projektu Disney+ trzymane są w tajemnicy.

Scenariusz do serialu pisze Dave Filoni. Bęzie on także producentem wykonawczym wraz z Jonem Favreau. Zdjęcia do Ahsoka rozpocząć mają się na początku 2022 roku.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Nowości od Netflixa - luty 2018

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.