Timothy Simons dołącza do obsady Candy

}

Data: 25 października 2021

a

Kategorie: Newsy

Obsadzono ostatnią z głównych ról w serialu Hulu Candy, który opowie o pochodzącej z Teksasu morderczyni – Candy Montgomery.

Angaż otrzymał aktor Timothy Simons, który wcieli się w Pata Montgomery, męża Candy, będącego genialnym inżynierem. Dołączył on do wcześniej ogłoszonych:

  • Jessici Biel jako Candy;
  • Melanie Lynskey jako Betty Gore;
  • Pablo Schreibera jako Alana Gore.

Serial Candy opowie historię morderczyni, która zabiła siekierą swoją przyjaciółkę Betty. Akcja rozegra się w 1980 roku. Candy z pozoru miała naprawdę dobre życie, wraz z mężem, Betty i Alanem należała do społeczności lokalnego kościoła. Wdała się jednak w romans z mężem Betty, a gdy ta dowiedziała się prawdy, Candy sięgnęła po siekierę…

Scenariusz pilotażowego odcinka serialu napisał Robin Veith, który pełni także funkcję producenta wykonawczego. Michael Uppendahl go wyreżyseruje.

Timothy Simonsa w ostatnim czasie mogliśmy podziwiać w serialu Dickinson, W matni czy Szukając Alaski.

Źródło: Variety

ZOBACZ TEŻ  Krzyk sezon 3. - zobaczcie nową zabawną zapowiedź!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.