Wybory Paytona Hobarta sezon 2. – nadchodzi walka o posadę senatora

}

Data: 16 czerwca 2020

a

Kategorie: Newsy

Ten polityczny serial Netflixa to satyryczna opowieść o współczesnej polityce. W sieci zadebiutował zwiastun drugiego sezonu, w którym poznamy ambitnego Paytona już jako studenta i kandydata na senatora.

Głównym bohaterem jest Payton Hobart, licealista, który od skończenia siódmego roku życia wiedział, że chce zostać prezydentem USA. Jednak zanim to się stanie, nastolatek musi sobie poradzić w bardzo zdradliwym środowisku jakim jest Liceum Saint Sebastian. Na początek Payton chcąc zostać przewodniczącym szkoły musi pokonać swoich szkolnych przeciwników. Problem polega na tym, aby zrobić to tak, aby nie zaszkodzić swojemu wizerunkowi i nie złamać swoich moralnych wartości.

W drugim sezonie Payton już jako student w Nowym Jorku, planuje objąć senatorską posadę. Obecnym senatorem stanu Nowy Jork jest doświadczona w polityce Dede Standish. Kobieta jest przekonana, że reelekcję ma zapewnioną. Nie spodziewa się konkurencji. Rozpocznie się walka, w której wszystkie chwyty są dozwolone.

W głównej roli ponownie Ben Platt. Twórcą serialu jest Ryan Murphy. Premiera nowych epizodów już 19 czerwca br. na Netflix.

Mieliście już okazję zapoznać się z pierwszym sezonem? Co sądzicie o tej produkcji?

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Najlepsze seriale satyryczne - 7 propozycji

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.