Osaczony – nowy serial Polsatu

}

Data: 15 czerwca 2020

a

Kategorie: Newsy

Polsat nie zwalnia tempa i produkuje jeden serial za drugim. W sieci pojawiły się właśnie informacje, że ta stacja telewizyjna pracuje nad nowym projektem. Będzie to pierwszy serial premium Polsatu, a nosić ma tytuł Osaczony.

Gwiazdą serialu ma być Leszek Lichota (Wataha), który zagra główną rolę. Osaczony ma być kryminalnym serialem, opartym na australijskiej licencji. Jego akcja rozgrywać się będzie na osiedlu domków jednorodzinnych pod Warszawą. Michał, jeden z mieszkańców osiedla znajduje ciało sześcioletniego chłopca – syna sąsiadki. Śledztwo prowadzi detektyw Kron, który twierdzi, iż pierwszym podejrzanym zawsze jest ten kto znajduje ciało. Od tej chwili życie Michała staje się koszmarem. Media, sąsiedzi, a nawet żona uważają go za mordercę. Osaczony będzie próbował odnaleźć mordercę na własną rękę, a kryć może się on w każdym z osiedlowych domów.

W obsadzie serialu oprócz Lichoty znajdują się także Eryk Lubos, Ilona Ostrowska, Maria Dębska, Mateusz Janicki, Wojciech Błach, Wojciech Kalarus, Adam Cywka, Maria Dejmek, Paweł Ławrynowicz, Mirosław Kropielnicki i Małgorzata Sadowska. Za reżyserię odpowie Maciej Dutkiewicz, który jest także współautorem scenariusza wraz z Arkadiuszem Borowikiem.

Osaczony składać się ma z sześciu odcinków, a zdjęcia do niego rozpoczną się już jutro. Premiera zaplanowana jest na jesień 2020 bądź wiosnę 2021. Ostateczny termin zależy od sytuacji związanej z COVID-19, bowiem serial ten jest produkcją z tzw. wyższej półki i musi być świetnie zrealizowany, bez żadnych niedociągnięć – jak mówi Nina Terentiew, dyrektor programowa Telewizji Polsat. Osaczony najpierw trafi do serwisu Ipla, a potem dopiero pojawi się na antenie Polsatu.

Źródło: wirtualnemedia

ZOBACZ TEŻ  Chirurdzy i Jednostka 19 z zamówieniami kolejnych sezonów!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.