Wojownicza księżniczka Maya – zwiastun miniserialu animowanego Netflixa

}

Data: 1 października 2021

a

Kategorie: Newsy

Netflix prezentuje pełną zapowiedź zrealizowanego z wielkim rozmachem animowanego widowiska Wojownicza księżniczka Maya. To miniserial, który na platformie pojawi się już 22 października.

Pomnóż swoją odwagę przez siłę trzech wojowników podczas wielkiej wyprawy, od której zależy los fantastycznego świata. Troje wyrzutków z trzech odległych krain — Chimi (wojowniczka czaszki), Rico (koguci czarownik) i Picchu (pumi barbarzyńca) — dołączają do Mai (orlej wojowniczki), która podjęła się karkołomnej misji powstrzymania lorda Mictlana (boga wojny), by wypełnić starożytną przepowiednię.

Wojownicza księżniczka Maya to podzielone na 9 epickich rozdziałów wydarzenie animacyjne Netflix, którego twórcą jest Jorge R. Gutiérrez. W wersji oryginalnej głosu postaciom użyczają Zoe Saldaña, Gabriel Iglesias, Allen Maldonado, Stephanie Beatriz, Diego Luna, Gael García Bernal, Alfred Molina, Kate del Castillo, Danny Trejo, Cheech Marin, Rosie Perez, Queen Latifah, Wyclef Jean, Jorge R. Gutiérrez, Sandra Equihua, Isabela Merced, Chelsea Rendon, Joaquín Cosío, Carlos Alazraqui i Rita Moreno.

Produkcja zabierze nas na przygodę pełną serca i humoru, inspirowaną bogatą, żywą mieszanką mitologii Azteków, Majów i Inków oraz współczesnej kultury karaibskiej.

Źródło: Netflix

ZOBACZ TEŻ  DC's Legends of Tomorrow sezon 6. - zobaczcie zwiastun. Będzie chaos...

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.