Just Beyond – zwiastun serialu Disney+ opartego na twórczości R.L. Stine’a

}

Data: 1 października 2021

a

Kategorie: Newsy

Platforma Disney+, dla której powstał serial Just Beyond, opublikowała oficjalną zapowiedź swojej produkcji grozy skierowanej do młodszych widzów. Fabuła serii opiera się na graficznych powieściach słynnego pisarza R.L. Stine’a.

Poniższy zwiastun daje nam wgląd we wszystkie osiem historii. Młodzi bohaterowie będą brać udział w wydarzeniach z duchami, kosmitami, czarownicami, a to z pewnością nie wszystko co na nich czeka.

Just Beyond jest antologią łączącą w sobie dwa odrębne gatunki – horror i komedię. Fabuła opowiadać będzie o przygodach uczniów gimnazjum, którzy podobnie jak w Gęsiej skórce, napotykają na różne przerażające postacie i biorą udział w nadnaturalnych wydarzeniach. Każdy odcinek zawierać będzie nową obsadę i świeżą historię.

W obsadzie serialu znajdują się m.in. McKenna Grace, Lexi Underwood, Nasim Pedrad, Megan Stott, Cedric Joe, Jack Gore, Gabriel Bateman, Riki Lindhome, Sally Pressman oraz Henry Thomas.

Premiera serialu już 13 października 2021 roku.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  James Newton Howard kompozytorem serialu Willow

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.