Przeczytano:

DC’s Legends of Tomorrow sezon 6. – zobaczcie zwiastun. Będzie chaos…

28 04 2021 | Newsy | 0 komentarzy

j

Autor: Justyna Macugowska

Orientacyjny czas czytania: / Liczba słów:

W sieci pojawiła się pełna zapowiedź nadchodzącego 6 sezonu serialu The CW DC’s Legends of Tomorrow. Produkcja ta choć słynie z dziwaczności i chaosu to jak widać w nowej serii możemy spodziewać się tego wszystkiego w jeszcze większej ilości.

Wielkim złem nowego sezonu, jak poinformował swego czasu showrunner serii Phil Klemmer, jest szalony geniusz Bishop. W tej roli Raffi Barsoumian. Wypuszcza on zgraję kosmitów, którzy pod koniec piątego sezonu porwali Sarę Lance. Podróżując w czasie nasi bohaterowie muszą ocalić ją i cały świat.

Wśród odcinków 6. sezonu znajdzie się jeden, za który odpowiadają animatorzy Disneya. Będzie także epizod, którego akcja osadzona jest w fikcyjnym serialu komediowym z kosmitą wyglądem przypominającym słynnego Alfa.

Premiera nowych epizodów już 2 maja 2021 roku.

Źródło: darkhorizons

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również