Bracia – nowy serial Polsatu

1 października 2021 | Newsy

Jak donoszą polskie media firma MWM Media zrealizuje dla Polsatu swój pierwszy serial fabularny Bracia. Produkcja ta będzie adaptacją greckiego serialu.

Bracia opowiedzą o relacjach pomiędzy czterema braćmi. Jeszcze tej jesieni zdjęcia mają ruszyć w Grecji. Potem na wiosnę ekipa pojawi się w Polsce.

Obecnie nie znana jest obsada serialu. Bracia swoją premierę mają mieć w serwisie Polsat Box Go, a później trafią na antenę Polsatu.

Właścicielami spółki MWM Media są Mirosław Bork, Wiesław Walendziak i Maciej Grzywaczewski. Firma dotychczas produkowała tylko filmy dokumentalne.

Źródło: Press

ZOBACZ TEŻ  Schooled, Grand Hotel i The Kids Are Alright - poznaj nowości jesiennej ramówki ABC

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram

Partnerzy