Wojna światów – polski zwiastun 2. sezonu

}

Data: 21 maja 2021

a

Kategorie: Newsy

Już 24 maja o godzinie 21:05 w FOX premierowo pojawią się dwa odcinki drugiego sezonu serialu Wojna światów. Dla niecierpliwych fanów serialu FOX przygotował zwiastun, zapowiadający pierwszy odcinek serialu inspirowanego ponadczasową historią H.G. Wellsa.

Po serii brutalnych strat garstka ludzi, którzy przeżyli atak obcych, rozpoczyna walkę o odzyskanie planety. Minęło sześć miesięcy od pierwszego ataku. Bill (Gabriel Byrne) szuka odpowiedzi na dręczące go pytania i odkrywa coraz więcej na temat kosmitów. Najbardziej szokujące ze wszystkich odkryć jest niezaprzeczalne podobieństwo między ludźmi i kosmitami, ale Bill nie może znaleźć żadnego racjonalnego wyjaśnienia. Zastanawiający jest fakt, że najbardziej podobna do kosmitów jest Emily (Daisy Edgar-Jones). Ale jaki jest jej dziwny związek z najeźdźcami z kosmosu?

Miesiące po zniknięciu Emily ocaleni z Londynu planują walczyć z kosmitami, którzy w jakiś sposób wyglądają dokładnie tak jak oni. Tom (Ty Tennant) znajduje słabą Emily na pokładzie obcego statku, ale po tak długiej nieobecności Emily szybko zdaje sobie sprawę, że nie wszyscy są pewni, że jest po ich stronie… Tymczasem w obserwatorium grupa jest zszokowana, gdy jeden z kosmitów przybywa do nich na skraju śmierci rozpaczliwie kogoś poszukując. Ale dlaczego poszukiwanie jednego mężczyzny jest tak ważne?

W serialu występują Gabriel Byrne jako Bill Ward, Elizabeth McGovern jako Helen Brown, Léa Drucker jako Catherine Durand, Adel Bencherif jako Pułkownik Mustafa Mokrani, Natasha Little jako Sarah Gresham oraz Daisy Edgar-Jones jako Emily Gresham. Pomysłodawcą serialu jest scenarzysta i zdobywca nagrody BAFTA, Howard Overman, a producentami wykonawczymi są Johnny Capps, Julian Murphy oraz Howard Overman, za pośrednictwem ich firmy Urban Myth Films.

Źródło: informacja prasowa za FOX

ZOBACZ TEŻ  Wojna światów od FOX. Zobaczcie początek apokalipsy na pierwszym zwiastunie!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.