Wojna światów od FOX. Zobaczcie początek apokalipsy na pierwszym zwiastunie!

}

Data: 28 października 2019

a

Kategorie: Newsy

Dwa premierowe odcinki Wojny światów pojawią już w czwartek 31 października o 21:00 na kanale FOX, ale niecierpliwi mogą już teraz poznać pierwszych bohaterów i podejrzeć, co wydarzy się w serialu. Kto tak naprawdę jest skazany na przetrwanie? Zwiastun serialu pozwala zobaczyć moment zderzenia się dwóch światów!

Niecodzienna adaptacja głośnej powieści H.G. Wellsa to ośmioodcinkowy serial, który opowiada historię bohaterów, walczących o przetrwanie po ataku kosmitów na Ziemię. Akcja serialu toczy się we współczesnej Europie i pozwala nam śledzić wydarzenia z różnych perspektyw.

W zwiastunie serialu widzimy reakcję mieszkańców Londynu na zbliżające się niebezpieczeństwo. W stacji badawczej w Alpach astronomowie odbierają sygnał, który zapoczątkuje dramatyczne wydarzenia. Poznajemy pierwszych bohaterów produkcji i obserwujemy początki apokalipsy. Już sam zwiastun trzyma w napięciu, a premiera serialu nadchodzi wielkimi krokami.

W role bohaterów serialu wcielą się Gabriel Byrne, Elizabeth McGovern, Léa Drucker, Adel Bencherif, Natasha Little, Daisy Edgar Jones, Ty Tennant, Stephen Campbell Moore, Bayo Gbadamosi, Aaron Heffernan, Stéphane Caillard i Guillaume Gouix.

Pierwsze dwa odcinki Wojny światów już 31 października o 21:00 na antenie FOX. Kolejne odcinki (po 2) będą emitowane co tydzień.

Źródło: news prasowy za FOX

ZOBACZ TEŻ  Magicy sezon 5. - zobaczcie zwiastun od SyFy!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.