Przyjaciele – pełna zapowiedź odcinka specjalnego!

21 maja 2021 | Newsy

HBO Max nareszcie wydało pełną zapowiedź oczekiwanego odcinka specjalnego serialu Przyjaciele, który zadebiutuje pod tytułem Friends: The Reunion.

Jennifer Aniston, Lisa Kudrow, Courteney Cox, David Schwimmer, Matthew Perry i Matt LeBlanc to aktorzy, którzy wcielili się w kultowe role szóstki przyjaciół. Teraz po latach spotykają się ponownie, aby porozmawiać o tym co działo się przez tyle lat na zdjęciowym planie czy luźno odtworzyć najlepsze momenty z produkcji.

Planem zdjęciowym odcinka specjalnego jest scena Stage 24 w Warner Bros. Studio w Burbank i miejsce przed słynną fontanną widoczną na napisach z początku serialu.

Z Przyjaciółmi ponownie spotkamy się już 27 maja 2021 roku.

Źródło: darkhorizons

ZOBACZ TEŻ  Mindhunter sezon 2. - sprawdźcie nową zapowiedź!

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram

Partnerzy