Black Summer – zombie powracają w zwiastunie 2. sezonu

21 maja 2021 | Newsy

Netflix prezentuje pierwszą zapowiedź 2. sezonu serialu Black Summer. Produkcja ta traktuje o bardzo popularnym w ostatnim czasie temacie, a mianowicie życiu po apokalipsie. Tu na ludzkość sprowadzili ją zombie.

Zima w czasie apokalipsy zombie przyniesie szereg trudnych wyzwań ludziom starającym się przeżyć oraz brutalnym bojówkom walczącym z nieumarłymi i zdesperowanymi.

Akcja Black Summer rozgrywa się w mrocznym postapokaliptycznym świecie opanowanym przez hordy zombie, w którym to grupa nieznajomych postanawia wspólnie walczyć z nieumarłymi. Mają oni nadzieję, iż razem uda im się przetrwać i odnaleźć swoich bliskich.

Premiera 2. sezonu Black Summer już 17 czerwca 2021 roku.

Źródło: youtube

ZOBACZ TEŻ  The Witcher: Blood Origin - nowa aktorka dołącza do obsady.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram

Partnerzy