w

Wikingowie sezon 6. – zwiastun ostatnich dziesięciu epizodów!

vikings 6 poster e1570551193246

Platforma Amazon Prime Video, na której odbędzie się premiera ostatnich dziesięciu odcinków serialu Wikingowie opublikowało zapowiedź finałowych epizodów. Jest także plakat!

Już 30 grudnia 2020 roku w USA, Wielkiej Brytanii, Niemczech, Austrii i Irlandii subskrybenci Amazona będą mogli zapoznać się z nowym odcinkiem tego fantastycznego serialu.

Wikingów stworzył Michael Hirst. Produkcja opowiada o legendarnym wojowniku Ragnarze Lothbroku, który to staje się królem wikińskich plemion. Jesteśmy świadkami jak on i jego rodzina podbijają kolejne tereny. Poznajemy tajemniczy i brutalny świat tamtych czasów. Ragnar traktowany jest jako potomek nordyckiego boga wojny Odyna.

Finałowy szósty sezon składa się z 20 odcinków. Premiera pierwszych dziesięciu odbyła się rok temu. Zakończenie ukazało nam epicką bitwę między Rusią a Wikingami, w której to brat walczył z bratem. Bitwa zakończyła się pozostawieniem na polu bitwy na śmierć Bjorna, zdradzonego przez Ivara. Pod znakiem zapytania stanęła także przyszłość Kattegat.

vikings3

Źródło: comingsoon

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

bez tytulu

Lupin – Omar Sy jako Arsene Lupin w zwiastunie nowego serialu Netflixa

bez tytulu 1

Chilling Adventures of Sabrina sezon 4. – jest oficjalny zwiastun!