pixel

Przeczytano:

Wikingowie sezon 6. – jest zwiastun i data premiery!

09 10 2019 | Newsy | 0 komentarzy

j

Autor: Justyna Macugowska

Orientacyjny czas czytania: / Liczba słów:

Wikingowie to dramat historyczny produkowany przez kanał History. Serial powraca z szóstym i ostatnim sezonem. Wiemy, że zakończy się on widowiskową bitwą. Zobaczcie zwiastun!

Finałowy sezon będzie liczył 20 odcinków, a ich emisja podzielona zostanie na dwie części. Premiera odbędzie się 4 grudnia. Wyemitowane zostaną wtedy dwa pierwsze odcinki. Jak na razie nie wiadomo czy na polskim Netflixie serial również zadebiutuje w tym samym czasie. Do tej pory na platformie dostępne są wszystkie dotychczasowe sezony produkcji.

Wikingów stworzył Michael Hirst. Produkcja opowiada o legendarnym wojowniku Ragnarze Lothbroku, który to staje się królem wikińskim plemion. Jesteśmy świadkami jak on i jego rodzina podbijają kolejne tereny. Poznajemy tajemniczy i brutalny świat tamtych czasów. Ragnar traktowany jest jako potomek nordyckiego boga wojny Odyna.

Poniżej plakat finałowego sezonu.

vikings season 6 key art poster
deadline

Źródło: deadline

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również