pixel

Przeczytano:

Lupin – Omar Sy jako Arsene Lupin w zwiastunie nowego serialu Netflixa

03 12 2020 | Newsy | 0 komentarzy

j

Autor: Justyna Macugowska

Orientacyjny czas czytania: / Liczba słów:

Netflix opublikował pierwszą zapowiedź swojego nowego serialu Lupin, w którym w inteligentnego przestępcę wciela się Omar Sy.

To współczesna opowieść oparta na klasycznej francuskiej powieści o Arsene Lupinie, złodzieju dżentelmenie i mistrzu przebrania. Życie nastoletniego Assane Diopa zostało przewrócone do góry nogami po tym, jak jego ojciec umiera niesłusznie oskarżony o przestępstwo. 25 lat później Assane szuka inspiracji i odnajduje ją w książce o Arsene Lupinie, Złodzieju dżentelmenie. Wzorując się na nim, zamierza pomścić swojego ojca. Jego zemsta obejmuje m.in. napad na muzeum i wykradzenie naszyjnika Marii Antoniny.

Premiera serialu już 8 stycznia 2021 roku. Produkcja składa się z dwóch pięcioodcinkowych części. Za ich reżyserię odpowiada Louis Leterrier i Marcela Said.

Źródło: comingsoon

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również