Wielka sezon 2. – zobaczcie pełną zapowiedź!

}

Data: 20 października 2021

a

Kategorie: Newsy

Po wczorajszych zdjęciach matki Katarzyny, platforma Hulu opublikowała kolejny materiał promujący drugi sezon serialu Wielka. Tym razem jest to pełny zwiastun nadchodzącej produkcji.

Poniższa zapowiedź ukazuje dalszy ciąg kłótni pomiędzy Katarzyną a Piotrem. Widzimy także urywki następstwa zamachu stanu jaki caryca uknuła przeciwko swojemu mężowi, aby objąć rosyjski tron u udowodnić obywatelom, że jest godnym przywódcą.

Stworzony przez Tony’ego McNamarę serial Wielka w satyryczny sposób przedstawia historię cesarzowej Katarzyny Wielkiej i jej dojście do władzy oraz losy jej małżeństwa z cesarzem Piotrem III. Serial ukazuje drogę, jaką pokonała Katarzyna Wielka od nikomu nieznanej outsiderki do najdłużej panującej kobiety w historii Rosji. Produkcja wykorzystuje nieliczne fakty historyczne. Przede wszystkim to fikcyjna opowieść o dziewczynie, która ma nadzieję na znalezienie szczęścia i miłości, a w zamian odkrywa zdeprawowany i zacofany świat, który pragnie zmienić.

Katarzyna odkryje, iż zamach na męża to wcale nie najcięższe z czym przyjdzie się jej zmierzyć. Teraz przeciw niej jest dwór, a nawet jej własna matka. Nie rozumieją Oświecenia. Katarzyna nie wie także co zrobić ze swoim sercem, jej mąż jest teraz więźniem, ale czy aby tylko nim… Katarzyna w końcu zrozumie, że aby zmienić kraj, będzie najpierw musiała zmienić siebie, a stanie się 'Wielką’ będzie wymagało od niej większego poświęcenia, niż mogła sobie wyobrazić.

fb8tpirviaewzlg
fot. hulu

Premiera drugiego sezonu serialu Wielka już 19 listopada 2021 roku.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  The Sandman – nowe szczegóły, fabuła rozegra się w naszych czasach?

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.