The Sandman – nowe szczegóły, fabuła rozegra się w naszych czasach?

21 lipca 2020 | Newsy

Jak wiadomo dla platformy Netflix powstaje adaptacja jednego z najciekawszych i najbardziej oryginalnych komiksów Neila Gaimana pt. The Sandman. W projekt ten zaangażowany jest sam autor, który w jednym z ostatnich wywiadów zdradził parę szczegółów z nadchodzącej produkcji.

Gaiman potwierdził, iż fabuła serialu rozgrywać ma się w naszych czasach. Akcja osadzona zostanie dokładnie w 2021 roku. Zdecydowano się na taki zabieg, aby popularna opowieść była jak najbardziej dostosowana do obecnej epoki.

Co oznacza to dla fabuły? Napewno dłuższe więzienie dla tytułowego bohatera, który w niewoli spędzi nie 70, a 105 lat.

Zdjęcia do serialu rozpocząć miały się w maju, jednak z powodu panującej na świecie pandemii na razie wszelkie prace zostały wstrzymane. Kiedy uda się wejść ekipie na plan, jak na razie nie wiadomo.

Gaiman i David Goyer są producentami wykonawczymi, a Allan Heinberg został showrunnerem. Pomimo nie rozpoczęcia jeszcze prac zdjęciowych Gaiman ma już w głowie pomysł na potencjalny drugi sezon serialu.

Głównym bohaterem jest Sen. Jest on personifikacją marzeń sennych i jednym z siedmiorga rodzeństwa Nieskończonych. Przez lata trzymany w niewoli, po jej opuszczeniu postanawia odbudować swoje królestwo i stawić czoło konsekwencjom swoich dawnych uczynków.

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Żegnamy Jane the Virgin, iZombie i Crazy Ex-Girlfriend [Nowa ramówka CW]

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram