Filmowa trylogia Do wszystkich chłopców będzie miała serialowy spin-off!

}

Data: 20 października 2021

a

Kategorie: Newsy

Netflix złożył oficjalne zamówienie na serial XO, Kitty. Produkcja ta będzie spin-offem filmowej serii Do wszystkich chłopców, która opiera się na powieściach Han Jenny.

Na filmową trylogię składają się:

  • Do wszystkich chłopców, których kochałam
  • Do wszystkich chłopców: P.S. Wciąż Cię kocham
  • Do wszystkich chłopców: Zawsze i na zawsze

Spin-off skupić ma się na najmłodszej siostrze Covey – Kitty, którą w filmach portretuje Anna Cathcart. Aktorka powróci do swojej roli. Niestety nie wiadomo jeszcze czy ktoś inny z filmowej obsady pojawi się w serialu.

XO, Kitty składać ma się z półgodzinnych odcinków. Będzie to komediodramat, który opowie o miłosnych losach Kitty. Myśli ona, że wie wszystko o miłości. Kiedy jednak przemierzy pół świata, aby spotkać się ze swoim chłopakiem, z którym przez pewien czas żyła na odległość, zda sobie sprawę, że prawdziwe relacje są o wiele bardziej skomplikowane.

Kitty największą rolę odegrała w pierwszym filmie z serii. To właśnie ona potajemnie wysłała miłosne listy swojej siostry do ich adresatów. W dwóch pierwszych filmach nie była zainteresowana własnym życiem miłosnym, ze względu na swój młody wiek, w ostatniej jednak części podczas podróży do Korei Południowej poznała swojego pierwszego chłopaka imieniem Dae.

Pilotażowy odcinek serialu napiszą Han oraz Siobhan Vivian.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  First Kill – serial o wampirach Netflixa znalazł reżysera

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.