Wiedźmin sezon 2. – wiadomo kto zagra królową Meve!

28 listopada 2020 | Newsy

Trwają prace na planie drugiego sezonu serialu Wiedźmin. Powiększa się także jego obsada. Swój angaż otrzymała właśnie młoda szkocka aktorka Rebecca Hanssen, która wcieli się w bohaterkę znaną z powieści Andrzeja Sapkowskiego – królową Meve.

Meve rządziła Lyrią i Rivią i znana była jako Biała Królowa. Słynęła ze swojej mądrości i piękna. Kiedy jej królestwo zostało podbite podczas drugiej wojny Nilfgaardzkiej stanęła na czele partyzantów. Jej znakiem rozpoznawczym jest biała zbroja.

Nie wiadomo jak dużą rolę postać Meve odegra w serialu. Hanssen współpracowała z dwójką reżyserów – Sarah O’Gorman i Edwardem Bazalgettem, którzy reżyserują cztery odcinki.

Źródło: cbr

ZOBACZ TEŻ  Seriale fantasy Netflix - Czy znasz te 20 tytułów?

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram

Partnerzy