Utopia od Amazona została anulowana!

}

Data: 30 listopada 2020

a

Kategorie: Newsy

Platforma Amazon zdecydowała się anulować swój serial science fiction Utopia po zaledwie jednym sezonie. Decyzję taką podjęto dwa miesiące po premierze.

Oficjalnie nie podano powodów takiej decyzji, ale prawdopodobnym jest słaba oglądalność. Recenzje remake’u były dość zróżnicowane, co znacznie odróżniało je od oryginału, który przyjęty był bardzo entuzjastycznie.

Serial jest amerykańskim remake brytyjskiej produkcji o takim samym tytule. Fabuła skupia się na grupie młodych osób, którzy wchodzą w posiadanie Dystopii, tajemniczej powieści graficznej, stając się celem morderczej organizacji „Sieć”. Powieść ta zawiera przepowiednie katastrof. Bohaterowie muszą je odczytać zanim dojdzie do ich spełnienia.

Za serial odpowiada Gillian Flynn. W obsadzie znajdują się John Cusack, Rainn Wilson, Sasha Lane, Dan Byrd, Jessica Rothe, Ashleigh LaThrop i Desmine Borges.

Źródło: darkhorizons

ZOBACZ TEŻ  Seriale podobne do Dark

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.