w

Wiedźmin sezon 2. – pierwsze zdjęcia Geralta w nowej zbroi!

the witcher henry cavill fight hall 732x489
netflix

Wszyscy fani powieści Sapkowskiego i serialu Netflixa z pewnością z niecierpliwością oczekują na drugi sezon serialu Wiedźmin. Na osłodę platforma w swoich mediach społecznościowych ukazała pierwsze zdjęcia Geralta z Rivii, w którego wciela się Henry Cavill. Głównego bohatera widzimy w nowej zbroi.

Serialowy Wiedźmin to opowieść o przeznaczeniu i rodzinie. Geralt z Rivii, samotny łowca potworów, stara się odnaleźć swoje miejsce w świecie, w którym ludzie często okazują się gorsi niż najstraszniejsze monstra. Na swojej drodze spotyka potężną czarodziejkę i skrywającą niebezpieczny sekret młodą księżniczkę. Teraz we trójkę muszą odnaleźć się pośród czyhających na nich na Kontynencie niebezpieczeństw.

W nowym sezonie serialu oprócz głównych bohaterów, w których ponownie wcielą się Henry Cavill (Geralt z Rivii), Anya Chalotra (Yennefer), Freya Allan (Ciri) i Joey Batey (Jakier), zobaczymy także nowe postacie jak Nivellena, Vasemira, Lamberta, Coena, Vereena, Eskela, Lydie i Francesce.

Źródło: twitter

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

000ajv42qero6si7 c122 f4 150x150

Am Am – producentka Kasi i Tomka pracuje nad nowym serialem!

bez tytulu 1 150x150

The Expecting – zobaczcie zapowiedź nowego horroru od Quibi