The Expecting – zobaczcie zapowiedź nowego horroru od Quibi

}

Data: 6 października 2020

a

Kategorie: Newsy

Platforma Quibi specjalizująca się w krótkich formach serialowych opublikowała zapowiedź swojego najnowszego serialu grozy The Expecting. Trzeba przyznać, że jest on bardzo klimatyczny i wprowadza widza w stan niepokoju.

W obsadzie serialu znajdują się AnnaSophia Robb, Rory Culkin, Mira Sorvino, Hannah Murray i Michael Gaston. Autorem scenariusza i pomysłodawcą serialu jest Ben Ketai. Za reżyserię odpowiada Mary Harron.

Fabuła serialu opowiada o pewnej kelnerce, którą poznajemy w momencie jej zajścia w ciążę. Początkowo wydaje się jej, że wszystko jest ok, jednak z czasem zaczyna zauważać u siebie niepokojące objawy. Zaczyna mieć koszmary, rysuje przerażające postacie, a do tego odkrywa spisek, który dotyczy jej osoby. To wszystko powoduje, iż kobieta wkracza w mroczną podróż ku prawdzie.

Pierwszy odcinek serialu swoją premierę miał wczoraj. Kolejne epizody co dzień, aż do finału zaplanowanego na 15 października. The Expecting składa się z 11 odcinków.

Poniżej plakat promujący serial.

pngbase64f6cd1ca2b7989b52

Źródło: bloody-disgusting

ZOBACZ TEŻ  House of the Dragon – pierwsze zza kulisowe ujęcia!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.