w

Am Am – producentka Kasi i Tomka pracuje nad nowym serialem!

000ajv42qero6si7 c122 f4
Dorota Kośmicka-Gacke/fot.Agencja W. Impact

Dorota Kośmicka-Gacke, producentka takich serialowych hitów jak Kasia i Tomek, rodzinka.pl, Niania czy Motyw pracuje nad zupełnie nowym projektem. Ma on formatem przypominać serial Kasia i Tomek, a opowiadać o prawdziwym życiu świeżo upieczonych rodziców.

Główne role zagrają Laura Breszka, Katarzyna Kołeczek – pomysłodawczynie serii sygnowanej roboczym tytułem Am Am. Jak mówią produkcja patrząc na rynek seriali komediowych pokaże nam coś naprawdę świeżego i nieokiełznanego.

Serial ten ma być szczerą do bólu opowieścią o młodych rodzicach. Będziemy widzieć tylko dorosłych, dzieci są słyszalne w tle. Produkcja tworzona jest specjalnie dla serwisu player.pl. Czy pojawi się na antenie TVNu nie wiadomo.

W obsadzie oprócz wspomnianych wyżej aktorek znajdą się także Szymon Mysłakowski i Szymon Roszak. Zdjęcia do serialu mają rozpocząć się na dniach. Premiera produkcji zaplanowana jest na marzec 2021 roku. Pierwszy sezon składać się ma z 10 odcinków.

Źródło: światseriali

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

wojownik s2 1000

Wojownik sezon 2. – poznajcie dalsze losy Ah Sahma

the witcher henry cavill fight hall

Wiedźmin sezon 2. – pierwsze zdjęcia Geralta w nowej zbroi!