wiedźmin

Wiedźmin – poznaj zespół scenarzystów serialu

9 maja 2018 | Newsy

j

O składzie ekipy odpowiedzialnej za scenariusz produkcji dowiedzieliśmy się z Twittera. Showrunnerka serialu, Lauren S. Hissrich, opublikowała tam zdjęcie grupy scenarzystów pierwszego sezonu.

Hissrich samodzielnie napisała scenariusz pilota. Jest również odpowiedzialna za realizację produkcji i zebranie ekipy współtworzącej scenariusze kolejnych epizodów.

Na zdjęciu z tzw. pokoju scenarzystów, oprócz Hissrich, znaleźli się Sneha Koorse (Daredevil), Jenny Klein (drugi sezon Jessica Jones), Clare Higgins (Fatalna czarownica) oraz Declan de Barra (The Originals). Tożsamość pozostałej piątki członków ekipy nie jest jeszcze znana.

ZOBACZ TEŻ  Stranger Things – poznajcie nowych członków obsady 4. sezonu

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Marcelina Kulig

Miłośniczka dziwnego kina, entuzjastka memów, podróżniczka po najciemniejszych zakamarkach sieci. Nie chce wystawiać odporności swoich rozmówców na próbę i nie wie, czy zagadanie kogoś na śmierć jest karalne, dlatego pisze o filmach i serialach.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Grudzień w HBO GO

Grudzień w HBO GO to nowa porcja premier serialowych...

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram

Partnerzy

Zarejestruj się już dziś w AMAZON PRIME VIDEO - 1. miesiąc za darmo, a potem 49 ZŁ ROCZNIE!