Wednesday – Luis Guzmán został nowym Gomezem Addamsem

}

Data: 7 sierpnia 2021

a

Kategorie: Newsy

Jak wiadomo dla platformy Netflix powstaje aktorski serial osadzony w świecie rodziny Addamsów, za który odpowiada mistrz takiego klimatu – Tim Burton. Obecnie trwa kompletowanie obsady do produkcji zatytułowanej po prostu Wednesday. Najnowszym nabytkiem na pokładzie projektu jest aktor Luis Guzmán, który wcieli się w postać Gomeza Addamsa.

Wcześniej angaż do głównej roli Wednesday Addams otrzymała Jenna Ortega, którą kojarzyć możecie z serialu Jane the Virgin czy filmu Dzień na tak.

Serial utrzymany ma być w komediowym tonie. Opowie on o czasach dorastania tytułowej postaci, kiedy to uczęszczała ona do Nevermore Academy. W tym czasie będzie próbować okiełznać swoje rozwijające się zdolności parapsychologiczne. Zaangażuje się także w udaremnienie serii morderstw jakie paraliżują miasteczko, w którym mieszka. Będzie chciała rozwiązać także pewną nadprzyrodzoną tajemnicę, w którą uwikłani są jej rodzice od 25 lat, a wszystko to w trakcie buzujących w niej hormonów i nastoletnich problemów sercowych.

Postać Wednesday Addams stworzył w 1938 roku rysownik Charles Addams. Od tej pory rodzina Addamsów doczekała się wielu przeniesień na szklany ekran.

Źródło: Collider

ZOBACZ TEŻ  Hawkeye – wiemy kto wyreżyseruje serial!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.