Wednesday – Luis Guzmán został nowym Gomezem Addamsem

7 sierpnia 2021 | Newsy

Jak wiadomo dla platformy Netflix powstaje aktorski serial osadzony w świecie rodziny Addamsów, za który odpowiada mistrz takiego klimatu – Tim Burton. Obecnie trwa kompletowanie obsady do produkcji zatytułowanej po prostu Wednesday. Najnowszym nabytkiem na pokładzie projektu jest aktor Luis Guzmán, który wcieli się w postać Gomeza Addamsa.

Wcześniej angaż do głównej roli Wednesday Addams otrzymała Jenna Ortega, którą kojarzyć możecie z serialu Jane the Virgin czy filmu Dzień na tak.

Serial utrzymany ma być w komediowym tonie. Opowie on o czasach dorastania tytułowej postaci, kiedy to uczęszczała ona do Nevermore Academy. W tym czasie będzie próbować okiełznać swoje rozwijające się zdolności parapsychologiczne. Zaangażuje się także w udaremnienie serii morderstw jakie paraliżują miasteczko, w którym mieszka. Będzie chciała rozwiązać także pewną nadprzyrodzoną tajemnicę, w którą uwikłani są jej rodzice od 25 lat, a wszystko to w trakcie buzujących w niej hormonów i nastoletnich problemów sercowych.

Postać Wednesday Addams stworzył w 1938 roku rysownik Charles Addams. Od tej pory rodzina Addamsów doczekała się wielu przeniesień na szklany ekran.

Źródło: Collider

ZOBACZ TEŻ  Hawkeye – wiemy kto wyreżyseruje serial!

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram