Hawkeye – wiemy kto wyreżyseruje serial!

}

Data: 21 lipca 2020

a

Kategorie: Newsy

Na Disney+ zmierza wiele Marvelowskich seriali, jednym z nich jest Hawkeye w produkcji, którego do tej pory nie działo się zbyt wiele. Teraz jednak coś się nareszcie ruszyło. W sieci pojawiły się informacje o tym, iż wybrano pierwszych reżyserów serialu.

Pracę przy tej komiksowej produkcji otrzymali Amber Finlayson, Katie Ellwood i Rhys Thomas. Jak na razie nie ujawniono jednak daty rozpoczęcia produkcji.

Hawkeye ma być limitowanym serialem osadzonym w świecie Marvela. W tytułową rolę ponownie wcieli się Jeremy Renner. Nie wyłoniono jeszcze aktorki, która sportretuje postać Kate Bishop – młodej łuczniczki będącej potencjalną następczynią Hawkeye’a w drużynie Avengers. Wiadomo już, że Hailee Steinfeld się w nią nie wcieli, bowiem z powodu natłoku pracy nie będzie dostępna. Potencjalnymi kandydatkami do tej roli obecnie są Olivia Cooke i Taissa Farmiga.

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Wiedźmin sezon 2. - nie będzie skoków czasowych

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.