Drodzy biali! – Netflix podał datę premiery 4. sezonu

8 sierpnia 2021 | Newsy

Fani tego amerykańskiego serialu komediowego mogą zacierać ręce z radości. Platforma Netflix po ponad dwóch latach oczekiwań ogłosiła datę premiery czwartego i zarazem ostatniego sezonu Drodzy biali!

Produkcja jest luźną adaptacją powieści Dear White People autorstwa Justina Simiena, który również odpowiada za serial. Poniżej zapoznać możecie się z pierwszą teaserową zapowiedzią, która daje nam mały wgląd w to czego możemy spodziewać się w nowych odcinkach. Z pewnością będzie to mnóstwo muzyki znanej nam z lat 90 ubiegłego wieku.

Serial ten jest kontynuacją uznanego filmu z 2014 roku Drodzy biali ludzie w reżyserii Justina Siemena. Drodzy biali! porusza trudny problem jakim jest dyskryminacja rasowa. Grupa czarnoskórych studentów, która uczy się na elitarnym uniwersytecie, zmaga się z problemami społecznymi i podziałem rasowym.

Premiera nowych odcinków Drodzy biali! już 22 września 2021 roku. Dotychczasowe trzy sezonu w całości dostępne są na Netflixie.

Źródło: Twitter

ZOBACZ TEŻ  Top 10 najlepszych produkcji 2017 roku według Patryka

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram