4. sezon Stranger Things w 2022 roku – zobaczcie krótką zapowiedź!

7 sierpnia 2021 | Newsy

Netflix opublikował krótką zapowiedź oczekiwanego przez fanów serialu Stranger Things, która potwierdza wcześniejsze wieści o tym, iż seria z nowymi epizodami powróci w 2022 roku.

Teaser składa się ze zlepku nowych i starych fragmentów. Nie zdradza niestety zbyt wiele odnośnie fabuły czwartego sezonu. Na jej poznanie musimy poczekać do premiery.

W nowej serii powrócą znani już nam wszystkim bohaterowie, ale pojawi się także mnóstwo nowych postaci, bowiem akcja wyjdzie poza granice miasteczka Hawkins.

Przed premierą radzimy przypomnijcie sobie wcześniejsze sezony, które dostępne są na platformie Netflix.

Źródło: Twitter

ZOBACZ TEŻ  Stranger Things – popkulturowe nawiązania w 2. sezonie – Od Mad Maxa po Egzorcystę

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram