Wąż z Essex zostanie zaadaptowany na serial! Keira Knightley gwiazdą produkcji!

26 sierpnia 2020 | Newsy

Jak donoszą zagraniczne media Keira Knightley, aktorka którą z pewnością każdy z nas kojarzy z serii Piraci z Karaibów czy filmu Duma i uprzedzenie po raz kolejny wystąpi w kostiumowej produkcji. Tym razem będzie to produkcja serialowa.

Knightley otrzymała główną rolę w ekranizacji powieści Sarah Perry noszącej tytuł Wąż z Essex. Projekt powstaje dla platformy Apple TV+ po tytułem The Essex Serpent. Za reżyserię serialu odpowie Clio Barnard, a scenariusz napisze Anna Symon. Knightley będzie pełnić także funkcję producenta.

Akcja w powieści rozgrywa się w 1893 roku. Główna bohaterka to dopiero co owdowiała Cora, która po uwolnieniu się od despotycznego męża przenosi się wraz ze swoim synem z wiktoriańskiego Londynu do małej wioski Aldwinter w Essex. Tam zaintrygowana lokalną legendą o istnieniu mitycznego węża kobieta wyrusza na jego poszukiwania.

Źródło: deadline

ZOBACZ TEŻ  The Essex Serpent – Tom Hiddleston dołącza do obsady

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram