The Essex Serpent – Tom Hiddleston dołącza do obsady

17 marca 2021 | Newsy

Obsada limitowanego serialu Apple TV+ The Essex Serpent powiększyła się o wielką hollywoodzką gwiazdę. Jak donoszą zagraniczne media swój angaż otrzymał właśnie aktor Tom Hiddleston, którego z pewnością kojarzycie z roli Lokiego w filmach Marvela. Obecnie na premierę z nim oczekuje serial Loki.

Wystąpi on u boku Claire Danes, która niedawno zastąpiła w obsadzie Keirę Knightley. Hiddleston wcieli się w Willa Ransome, przywódcę małej społeczności wioski Aldwinter w hrabstwie Essex. Danes z kolei sportretuje Corę, wdowę która wraz z synem przenosi się do wspomnianej mieściny z wiktoriańskiego Londynu. Tam odkrywa legendę o mitycznych wężu, który podobno powrócił na ten obszar. Zaintrygowana tym kobieta wyrusza na jego poszukiwania.

Fabuła serialu opiera się na powieści Sarah Perry. Na scenariusz zaadaptowała ją Anna Symon, a za kamerą stanie Clio Barnard.

Źródło: Variety

ZOBACZ TEŻ  Królowa i konkwistador – kolumbijski serial kostiumowy na TVP1

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram