Przeczytano:

The Essex Serpent – Tom Hiddleston dołącza do obsady

17 03 2021 | Newsy | 0 komentarzy

j

Autor: Justyna Macugowska

Orientacyjny czas czytania: / Liczba słów:

Obsada limitowanego serialu Apple TV+ The Essex Serpent powiększyła się o wielką hollywoodzką gwiazdę. Jak donoszą zagraniczne media swój angaż otrzymał właśnie aktor Tom Hiddleston, którego z pewnością kojarzycie z roli Lokiego w filmach Marvela. Obecnie na premierę z nim oczekuje serial Loki.

Wystąpi on u boku Claire Danes, która niedawno zastąpiła w obsadzie Keirę Knightley. Hiddleston wcieli się w Willa Ransome, przywódcę małej społeczności wioski Aldwinter w hrabstwie Essex. Danes z kolei sportretuje Corę, wdowę która wraz z synem przenosi się do wspomnianej mieściny z wiktoriańskiego Londynu. Tam odkrywa legendę o mitycznych wężu, który podobno powrócił na ten obszar. Zaintrygowana tym kobieta wyrusza na jego poszukiwania.

Fabuła serialu opiera się na powieści Sarah Perry. Na scenariusz zaadaptowała ją Anna Symon, a za kamerą stanie Clio Barnard.

Źródło: Variety

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również