The Powerpuff Girls – Atomówki otrzymają aktorski serial!

26 sierpnia 2020 | Newsy

Stacja The CW pracuje nad aktorskim serialem, w którym głównymi bohaterkami będą znane z animowanego serialu Cartoon Network Atomówki.

Produkcja ukaże nam tytułowe trio jako rozczarowanych życiem dwudziestokilkulatków uważających, iż stracili dzieciństwo na walce z przestępcami. Jednak kiedy na horyzoncie pojawi się nowe niebezpieczeństwo, będą musiały zjednoczyć się na nowo, bowiem świat potrzebuje ich teraz bardziej niż kiedykolwiek.

Za projekt odpowie Heather Regnier i Diablo Cody. Produkcją zajmie się Warner Bors. Television. Greg Berlanti odpowiedzialny za Arrowverse również jest zaangażowany w projekt jako producent.

Atomówki powstały w 1998 roku. Do życia powołał je Craig McCracken. Profesor Atomus przeprowadzając eksperymenty przypadkowo tworzy niesamowite trio składające się z dziewczynek w wieku szkolnym. Posiadają one super moce, które wykorzystują do ratowania swojego miasta i świata.

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Kultowe kreskówki Cartoon Network - aż 12 pozycji!

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram