w

Warrior Nun – zakonnice jako wojowniczki, które walczą z demonami – zobaczcie zwiastun nowej serii Netflixa

bez tytulu 2
netflix

Netflix opublikował pierwszy zwiastun swojej nowej serii fantasy Warrior Nun. Trzeba przyznać, że perspektywa wojowniczych zakonnic polujących na demony prezentuje się nad wyraz ciekawie. Zerknijcie na poniższy zwiastun i koniecznie dajcie znać co myślcie.

Fabuła serialu oparta jest o mangę Bena Dunna. Pierwszy sezon produkcji składać się ma z 10 odcinków. Jego premiera już 2 lipca br. na platformie Netflix.

Główna bohaterka to 19-letnia Ava, która niespodziewanie budzi się w kostnicy z szansą na nowe życie i z tajemniczym artefaktem znajdującym się na jej plecach, który daje jej nadzwyczajne moce. Poszukując odpowiedzi natrafia na Zakon Krzyża, będący tajnym stowarzyszeniem wojowniczych zakonnic, które poprzysięgły chronić świat przed złem. Teraz Ava musi dzielić swoje nastoletnie zwyczajne życie pomiędzy to nadnaturalne.

Twórcą serialu jest Simon Barry. Swój udział w nim ma również polka – Agnieszka Smoczyńska, która wyreżyserowała dwa odcinki. W obsadzie aktorskiej znajdują się Alba Baptista, Toya Turner, Lorena Andrea, Kristina Tonteri-Young, Tristan Ulloa, Sylvia De Fanti, Thekla Reuten, Emilio Sakraya, Joaquim de Almeida i Lope Haydn Evans.

Źródło: comingsoon

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

keaton

Hulu produkuje serial o uzależnieniu Ameryki od opioidów

108 0532b8b0 a041 11ea 94dc 122e2f5110adr

Przeklęta – zwiastun nowego serialu Netflixa