pixel

Przeczytano:

Warrior Nun – zakonnice jako wojowniczki, które walczą z demonami – zobaczcie zwiastun nowej serii Netflixa

18 06 2020 | Newsy | 0 komentarzy

j

Autor: Justyna Macugowska

Orientacyjny czas czytania: / Liczba słów:

Netflix opublikował pierwszy zwiastun swojej nowej serii fantasy Warrior Nun. Trzeba przyznać, że perspektywa wojowniczych zakonnic polujących na demony prezentuje się nad wyraz ciekawie. Zerknijcie na poniższy zwiastun i koniecznie dajcie znać co myślcie.

Fabuła serialu oparta jest o mangę Bena Dunna. Pierwszy sezon produkcji składać się ma z 10 odcinków. Jego premiera już 2 lipca br. na platformie Netflix.

Główna bohaterka to 19-letnia Ava, która niespodziewanie budzi się w kostnicy z szansą na nowe życie i z tajemniczym artefaktem znajdującym się na jej plecach, który daje jej nadzwyczajne moce. Poszukując odpowiedzi natrafia na Zakon Krzyża, będący tajnym stowarzyszeniem wojowniczych zakonnic, które poprzysięgły chronić świat przed złem. Teraz Ava musi dzielić swoje nastoletnie zwyczajne życie pomiędzy to nadnaturalne.

Twórcą serialu jest Simon Barry. Swój udział w nim ma również polka – Agnieszka Smoczyńska, która wyreżyserowała dwa odcinki. W obsadzie aktorskiej znajdują się Alba Baptista, Toya Turner, Lorena Andrea, Kristina Tonteri-Young, Tristan Ulloa, Sylvia De Fanti, Thekla Reuten, Emilio Sakraya, Joaquim de Almeida i Lope Haydn Evans.

Źródło: comingsoon

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również