M.O.D.O.K. – Hulu prezentuje pełną zapowiedź animacji

}

Data: 22 kwietnia 2021

a

Kategorie: Newsy

Platforma Hulu opublikowała pełną zapowiedź animowanego serialu M.O.D.O.K., którego głównym bohaterem jest złoczyńca znany z komiksów Marvela. Produkcja ta jest ostatnią powstałą poza Marvel Studios i Disney+.

M.O.D.O.K. opowie o techno organicznym superprzestępcy, który stworzony został do zabijania. Posiada on umysł szalonego naukowca i prowadzi złą organizację zwana A.I.M. Jego jedynym marzeniem jest podbój świata, nie wiele mu jednak z tego wychodzi. Po latach niepowodzeń zmienia swoje priorytety. Zakłada rodzinę, jednak jego małżeństwo również wisi na włosku… Czy poradzi sobie z wszystkimi problemami?

Głosu tytułowemu bohaterowi udziela Patton Oswalt. W obsadzie są także Melissa Furmero, Aimee Garcia, Ben Schwartz, Wendi McLendon-Covey, Beck Bennett, Jon Daly, Sam Richardson i Jon Hamm.

Premiera animacji już 21 maja 2021 roku. Składa się ona z dziesięciu epizodów.

Źródło: darkhorizons

ZOBACZ TEŻ  M.O.D.O.K. od Hulu nie należy do MCU

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.