Przeklęta – zwiastun nowego serialu Netflixa

}

Data: 19 czerwca 2020

a

Kategorie: Newsy

Netflix udostępnił oficjalną zapowiedź i ogłosił datę premiery nowego serialu Przeklęta. Wszystkie odcinki serialu będą dostępne na Netflix już od 17 lipca!

Przeklęta to serial na podstawie powieści Toma Wheelera i Franka Millera znajdującej się na liście bestsellerów magazynu New York Times. Jest on nową wersją legendy arturiańskiej opowiedzianą z perspektywy Nimue, młodej kobiety z tajemniczymi zdolnościami, której przeznaczeniem jest zostać potężną (i tragiczną) Panią Jeziora. Po śmierci swojej matki Nimue zyskuje nieoczekiwaną pomoc ze strony Artura, skromnego najemnika, z którym wyrusza na misję znalezienia Merlina i dostarczenia mu starożytnego miecza. Podczas swojej podróży Nimue staje się symbolem odwagi i rebelii przeciwko przerażającym Czerwonym Paladynom i dowodzącym nimi królem Utherem. Przeklęta jest opowieścią o dojrzewaniu, która porusza zagadnienia bliskie współczesnemu widzowi, takie jak destrukcja środowiska naturalnego, terror religijny, bezsens wojny i znajdywanie odwagi, by pociągnąć innych do walki z niemożliwym do pokonania wrogiem.

W obsadzie znajduja się Katherine Langford, Devon Terrell, Gustaf Skarsgård, Daniel Sharman, Sebastian Armesto, Matt Stokoe, Lily Newmark, Shalom Brune-Franklin, Emily Coates, Billy Jenkins, Bella Dayne, Peter Mullan.

110 be299910 a04b 11ea b768 0e7bd6b7a571r
netflix

Pierwszy sezon serialu składa się z 10 godzinnych odcinków. Planujecie oglądać?

Źródło: netflix

ZOBACZ TEŻ  Strefa mroku - powstanie drugi sezon!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.