„Utopia” powraca w amerykańskim wydaniu!

}

Data: 20 kwietnia 2018

a

Kategorie: Newsy

Amazon stworzy amerykańską wersję „Utopii”, brytyjskiego serialu emitowanego na Channel 4 w latach 2013-2014. Wcześniejsze doniesienia mówiły, że produkcją zajmie się HBO z Davidem Fincherem na czele, ostatecznie zajmie się tym Gillian Flynn, autorka „Zaginionej dziewczyny”.  Gillian będzie scenarzystką, producentką i showrunnerką.

W pierwotnej wersji to Fincher miał być reżyserem, a Flynn scenarzystką. Kontrakty podpisali już Rooney Mara, Colm Feore, Eric McCormack, Dallas Roberts czy Jason Ritter – wzięli już nawet udział w próbach do serialu, zanim zostali zwolnieni. HBO przez moment chciało stworzyć „Utopię” z innym reżyserem, ale w końcu projekt porzuciło.

Serial „Utopia” – fabuła

„Utopia” opowiada o grupie młodych ludzi, których połączyła graficzna powieść, która jest elementem większego spisku, od którego zależy nie tylko ich życie, ale też losy całego świata. W „Utopii” króluje brytyjski czarny humor i wyraźna, kolorowa oprawa wizualna. Czy amerykański remake będzie równie dopracowany co oryginał z Wysp?

ZOBACZ TEŻ  Bastion Kinga doczeka się kolejnej adaptacji!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

O autorze

Justyna Zienkiewicz

Lubi góry, mięso, whisky i siedzieć "na komputerze". Serialowo wierna klasykom sprzed lat (Chirurdzy <3), nowym tytułom daje maksymalnie kilkanaście minut szans, jeśli nie ma chemii, porzuca je.