“Utopia” powraca w amerykańskim wydaniu!

Amazon stworzy amerykańską wersję “Utopii”, brytyjskiego serialu emitowanego na Channel 4 w latach 2013-2014. Wcześniejsze doniesienia mówiły, że produkcją zajmie się HBO z Davidem Fincherem na czele, ostatecznie zajmie się tym Gillian Flynn, autorka “Zaginionej dziewczyny”.  Gillian będzie scenarzystką, producentką i showrunnerką.

W pierwotnej wersji to Fincher miał być reżyserem, a Flynn scenarzystką. Kontrakty podpisali już Rooney Mara, Colm Feore, Eric McCormack, Dallas Roberts czy Jason Ritter – wzięli już nawet udział w próbach do serialu, zanim zostali zwolnieni. HBO przez moment chciało stworzyć “Utopię” z innym reżyserem, ale w końcu projekt porzuciło.

Serial “Utopia” – fabuła

“Utopia” opowiada o grupie młodych ludzi, których połączyła graficzna powieść, która jest elementem większego spisku, od którego zależy nie tylko ich życie, ale też losy całego świata. W “Utopii” króluje brytyjski czarny humor i wyraźna, kolorowa oprawa wizualna. Czy amerykański remake będzie równie dopracowany co oryginał z Wysp?

Może ci się spodobać również

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.