Źródło zdjęcia: Digital Spy

Homeland – koniec po 8 sezonach

Po wielu plotkach, wreszcie Claire Danes potwierdziła, że serial Homeland skończy się po ósmym sezonie. Uspokaja też, że jej ciąża nie wpłynie na kręcenie ostatniej serii.

Claire Danes poinformowała wczoraj, że Homeland zakończy się 8 sezonem. Kiedy Howard Stern zapytał ją w wywiadzie w jego programie Sirius XM czy serial Showtime kończy się po nadchodzącym ósmym sezonie, odpowiedziała krótko:

tak, to wszystko

Danes powiedziała, że ma mieszane uczucia na temat grania w serialu o terroryzmie tak długo, mówiąc dodatkowo, że jej postać jest dziwaczna.

Aktorka ogłosiła również w programie, że jest w w drugim trymestrze ciąży. To będzie drugie dziecko Danes i jej męża Hugh Dancy’ego, mają pięcioletniego chłopca. Nie będzie to jednak przeszkadzać w kręceniu serialu, bo pierwsze zdjęcia są zapowiedziane dopiero pod koniec roku.

Serial Homeland został odnowiony na siódmy i ósmy sezon od razu, zaraz po emisji 6.

Homeland to amerykański serial emitowany od 2011 roku przez stację Showtime. To thriller psychologiczny zaadaptowany przez Howarda Gordona i Alexa Gansę na podstawie izraelskiego serialu Więźniowie wojny z 2010 r. Główną bohaterką jest Carrie Mathison  – agentka CIA – grana właśnie przez Claire Danes.

 

Może ci się spodobać również

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.