Homeland – koniec po 8 sezonach

19 kwietnia 2018 | Newsy

j

Po wielu plotkach, wreszcie Claire Danes potwierdziła, że serial Homeland skończy się po ósmym sezonie. Uspokaja też, że jej ciąża nie wpłynie na kręcenie ostatniej serii.

Claire Danes poinformowała wczoraj, że Homeland zakończy się 8 sezonem. Kiedy Howard Stern zapytał ją w wywiadzie w jego programie Sirius XM czy serial Showtime kończy się po nadchodzącym ósmym sezonie, odpowiedziała krótko:

tak, to wszystko

Danes powiedziała, że ma mieszane uczucia na temat grania w serialu o terroryzmie tak długo, mówiąc dodatkowo, że jej postać jest dziwaczna.

Aktorka ogłosiła również w programie, że jest w w drugim trymestrze ciąży. To będzie drugie dziecko Danes i jej męża Hugh Dancy’ego, mają pięcioletniego chłopca. Nie będzie to jednak przeszkadzać w kręceniu serialu, bo pierwsze zdjęcia są zapowiedziane dopiero pod koniec roku.

Serial Homeland został odnowiony na siódmy i ósmy sezon od razu, zaraz po emisji 6. Emisja ósmej serii produkcji zaplanowana jest na początek 2020 roku.

Homeland to amerykański serial emitowany od 2011 roku przez stację Showtime. To thriller psychologiczny zaadaptowany przez Howarda Gordona i Alexa Gansę na podstawie izraelskiego serialu Więźniowie wojny z 2010 r. Główną bohaterką jest Carrie Mathison  – agentka CIA – grana właśnie przez Claire Danes.

ZOBACZ TEŻ  Luty w HBO GO, Netflix, Amazon i telewizji – premiery i kontynuacje

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Magdalena Bród

Kompletnie zapalona serialomaniaczka. Uwielbia zarówno te nowe, jak i te sprzed 15 lat. Bardzo się smuci, gdy serial ma tylko jeden sezon.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Grudzień w HBO GO

Grudzień w HBO GO to nowa porcja premier serialowych...

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram

Partnerzy

Zarejestruj się już dziś w AMAZON PRIME VIDEO - 1. miesiąc za darmo, a potem 49 ZŁ ROCZNIE!