w

Bastion Kinga doczeka się kolejnej adaptacji!

Bastion

W sieci pojawiły się oficjalne informacje, o tym, że CBS zamówiło 10-odcinkowy serial mający być adaptacją bestsellerowej powieści Stephena Kinga pt. Bastion.

Jak na razie nie wiele wiadomo o tym projekcie. Zdradzono, że reżyserem i scenarzystą będzie Josh Boone i wraz z Benem Cavell będzie on produkował serial. Zdjęcia do produkcji mają rozpocząć się na wiosnę.

Powieść ta została już raz przełożona na miniserial, który powstał w 1994 roku. Akcja Bastionu dzieje się w postapokaliptycznej rzeczywistości, w której to doszło do rozprzestrzenienia się sztucznego wirusa grypy i na skutek tego wymarła prawie cała ludzkość. Garstka ocalałych stara się przetrwać. Jednak nie jest to takie łatwe, kiedy okazuje się, że na Ziemię mają przybyć siły Dobra i Zła i tu stoczyć ze sobą ostateczną bitwę.

Źródło: tvline

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Hanna

Hanna – jest kolejny teaser produkcji!

The Walking Dead

The Walking Dead sezon 9B – nowe zdjęcia z planu