Bastion Kinga doczeka się kolejnej adaptacji!

}

Data: 31 stycznia 2019

a

Kategorie: Newsy

W sieci pojawiły się oficjalne informacje, o tym, że CBS zamówiło 10-odcinkowy serial mający być adaptacją bestsellerowej powieści Stephena Kinga pt. Bastion.

Jak na razie nie wiele wiadomo o tym projekcie. Zdradzono, że reżyserem i scenarzystą będzie Josh Boone i wraz z Benem Cavell będzie on produkował serial. Zdjęcia do produkcji mają rozpocząć się na wiosnę.

Powieść ta została już raz przełożona na miniserial, który powstał w 1994 roku. Akcja Bastionu dzieje się w postapokaliptycznej rzeczywistości, w której to doszło do rozprzestrzenienia się sztucznego wirusa grypy i na skutek tego wymarła prawie cała ludzkość. Garstka ocalałych stara się przetrwać. Jednak nie jest to takie łatwe, kiedy okazuje się, że na Ziemię mają przybyć siły Dobra i Zła i tu stoczyć ze sobą ostateczną bitwę.

Źródło: tvline

ZOBACZ TEŻ  Katla – oficjalny zwiastun nowego serialu Netflixa

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.