pixel

Przeczytano:

Safe - Netflix

Michael C. Hall z „Dextera” w „Safe” – nowym serialu Netflixa – data premiery i zwiastun

20 04 2018 | Newsy | 0 komentarzy

j

Autor: Justyna Zienkiewicz

Orientacyjny czas czytania: / Liczba słów:

Już 10. maja będzie miała miejsce premiera nowego serialu Netflixa „Safe” z Michaelem C. Hallem, znanym jako odtwórca głównej roli w „Dexterze”.

„Safe” na Netflixie – zarys fabuły

Rok po śmierci żony wdowiec Tom samotnie wychowuje dwie córki na pięknym strzeżonym osiedlu, w otoczeniu przyjaciół. Nawiązuje również znajomość, która może przerodzić się w coś poważniejszego. Jednak kiedy jego starsza córka znika w tajemniczych okolicznościach, Tom odkrywa, że tak naprawdę niewiele wie o najbliższych mu osobach, które skrywają mroczne sekrety — podobnie zresztą jak miejsce, w którym mieszka.

Myślicie, że Wy znacie najbliższe Wam osoby? A może jesteście przekonani, że przyjaciele i rodzina znają doskonale Toma? Skąd u niego wyrzuty sumienia po śmierci żony Rachel? Jaką tajemnicę skrywa starsza córka, Jenny, która niedawno straciła matkę? Jakie jeszcze tajemnice kryją się wśród najbliższych osób na ładnym, strzeżonym osiedlu?

Poznamy prawdę o tym, jak zginęła Rachel. Dowiemy się też, dlaczego Tom czuje się winny. Okaże się też, że córka Toma i Rachel, Jenny, skrywa pewien sekret związany z tamtą nocą. Ten sekret odsłania mroczne tajemnice, które mogą doprowadzić do rozłamu w wielu rodzinach, a nawet w całej społeczności.

Czy winy będą mogły zostać odkupione?

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

O autorze

Justyna Zienkiewicz

Lubi góry, mięso, whisky i siedzieć "na komputerze". Serialowo wierna klasykom sprzed lat (Chirurdzy <3), nowym tytułom daje maksymalnie kilkanaście minut szans, jeśli nie ma chemii, porzuca je.

Przeczytaj również