Twisted Metal znalazł swój dom!

}

Data: 1 marca 2022

a

Kategorie: Newsy

Realizowany przez Sony serial Twisted Metal znalazł swój dom. Produkcja trafi na platformę Peacock.

Fabuła serialu opierać będzie się na nieco zapomnianej już serii gier wideo. W głównej roli wystąpi Anthony Mackie, który wcieli się w outsidera Johna Doe. Mężczyzna ten nie ma wspomnień ze swojej przeszłości i pragnie znaleźć lepsze życie. W tym celu podejmuje się niebezpiecznej misji. Ma przez post-apokaliptyczne pustkowia przewieźć tajemniczy ładunek. Te jednak pełne są niebezpiecznych kierowców. Jednym z nich jest Sweet Tooth i jego słynna ciężarówka z lodami. To postać doskonale znana fanom gier. W zadaniu pomaga Johnowi wesoły i nieco nierozgarnięty złodziej samochodów.

Serial ma być komedią akcji. Odpowiadają za niego scenarzyści Deadpoola – Rhett Reese i Paul Wernick jako producenci, a więc spodziewać prawdopodobnie możemy się podobnego klimatu, jak w tej pełnometrażowej produkcji. Michael Jonathan Smith, który pracował nad Cobra Kai, został showrunnerem, scenarzystą i producentem wykonawczym.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Ricky Gervais dołącza do obsady Greenlight – German Genius

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.