The Baby – zwiastun surrealistycznego serialu grozy od HBO

}

Data: 1 marca 2022

a

Kategorie: Newsy

HBO wypuściło zapowiedź serialu The Baby. To limitowana produkcja należąca do gatunku horroru. Życie pewnej samotnej kobiety niespodziewanie zmienia się kiedy spotyka niezwykłe i tajemnicze dziecko.

Główna bohaterka to 38-letnia Natasha, która jest wściekła, że wszędzie wokół niej rodzą się dzieci. Ona nie pragnie być matką. Kiedy jednak niespodziewanie w jej ręce trafia niemowlę, życie kobiety dramatycznie się zmienia. Z pozoru urocze dziecko zmienia życie Natashy w surrealistyczny horror. Kobieta podejmuje coraz bardziej desperackie próby pozbycia się dziecka, którego nie chce, jednak ono zdecydowanie pragnie właśnie jej…

To czarna komedia, ukazująca surowe i trudne podejście do macierzyństwa z perspektywy kobiety, która nie chce być matką.

Twórcy serialu to Siân Robins-Grace i Lucy Gaymer. W obsadzie znajdują się Michelle De Swarte jako Natasha, Amira Ghazalla, Amber Grappy, Patrice Naiambana, Sinead Cusack, Shvorne Marks i Divian Ladwa.

Premiera The Baby już 24 kwietnia 2022 roku.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Hulu kończy serial komediowy PEN15

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.