Titans – rozpoczęto prace na planie 4. sezonu

}

Data: 1 marca 2022

a

Kategorie: Newsy

Producent wykonawczy Richard Hatem opublikował na Twitterze wpis potwierdzający początek prac na planie czwartego sezonu serialu Titans. Początek zdjęć ma miejsce cztery miesiące po końcu emisji 13-odcinkowej serii trzeciej.

Szczegóły fabularne kolejnej serii trzymane są w tajemnicy. Patrząc jednak po ostatnich ogłoszeniach dotyczących obsady i tego w kogo aktorzy się wcielą, możemy spokojnie założyć, że młodzi superbohaterowie będą musieli zmierzyc się z brutalnym kultem Church of Blood.

Do obsady 4. sezonu dołączają Joseph Morgan i Franka Potente. Morgan ma wcielić się w Sebastiana Blooda aka Brother Blood. To złoczyńca o wielkiej inteligencji i ukrytej, mrocznej naturze. W komiksach jest on arcykapłanem wielowiekowego wspomnianego wyżej kultu.

Potanto zaś wcieli się w May Bennett aka Mother Mayhem. To jedna z czcicielek Kościoła Krwi, wybrana przez siódmego Brother Blood na małżonkę. Wroga i przebiegła, świadomo tego co robi.

Titans opowiada o przygodach młodych superbohaterów, którymi dowodzi Nightwing. Grupa ta stara się zwalczać zło i pomagać bezbronnym. W trzecim sezonie nasi bohaterowie trafiają do Gotham City, gdzie ponownie spotykają starych przyjaciół i mierzą się z nowymi wrogami.

Dotychczasowe trzy sezony w Polsce dostępne są na platformie Netflix.

Źródło: Twitter

ZOBACZ TEŻ  Disney+ na nowo przybliży nam historię Nautilusa

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.