Ricky Gervais dołącza do obsady Greenlight – German Genius

j

Autor: Agata Popis

}

Data: 29 listopada 2021

a

Kategorie: Newsy

Zdobywca Złotego Globu i nagrody Emmy Ricky Garvais oficjalnie podpisał kontrakt na udział w nowym serialu komediowym Greenlight – German Genius. Projekt jest inspirowany tweetem z 2019 roku, w którym Gervais pochwalił niemiecką gwiazdę Kidę Ramadana za jego pracę w serii 4 Blocks. Produkcja trwa obecnie w Berlinie.

W Greenlight – German Genius wystąpią Gervais i Ramadan, którzy przedstawiają fikcyjne wersje samych siebie. W serialu Ramadan musi spróbować przekonać uznanego brytyjskiego komika do przyznania mu praw do niemieckiej adaptacji Extras. Próbując jednak doprowadzić spektakl do produkcji, odkrywa, że Niemcy nie są szczególnie znani ze swojego poczucia humoru i że w kraju nie ma zbyt wielu międzynarodowych gwiazd.

Do obsady dołączą również niemieckie gwiazdy Detlev Buck, Frederick Lau, Tom Schilling, Veysel Gelin, Olli Schulz, Heike Makatsch, Maria Furtwängler, Sascha Geršak, Katrin Bauerfeind, Britta Hammelstein, Christina Große, Trystan Pütter, Wim Wenders, Volker Schlöndorff, Leander Kurt Krömer, Thorsten Merten, Anne Ratte Polle, Kathrin Angerer, Marc Hosemann i Marvin Kren.

Greenlight – German Genius jest produkcją Warner TV Comedy i W&B Television. Serial piszą Detlev Buck, Cüneyt Kaya, Constantin Lieb i Seraina Nyikos, a Kaya i Buck pełnią również funkcję reżyserów.


ZOBACZ TEŻ  Ratched – finałowy zwiastun serialu Netflixa o siostrze Mildred Ratched

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze