Turbulencje – NBC anuluje serial po trzech sezonach

}

Data: 16 czerwca 2021

a

Kategorie: Newsy

Czyżbyśmy nie mieli poznać dalszych losów pasażerów niezwykłego lotu znanego z serialu Turbulencje? Na to wychodzi, bowiem stacja NBC po emisji trzeciego sezonu, który zadebiutował na początku kwietnia zdecydowała anulować serial.

Powody takiej decyzji nie są jasne. Turbulencje mają swoje wierne grono fanów i są dość popularną produkcją. W NBC zajmują jedno z pierwszych miejsc jeśli chodzi o oceny krytyków. Na Netflixie, gdzie emitowane są w USA zajmują pierwsze miejsce.

Za serial odpowiada Jeff Rake. NBC nabyło prawa do scenariusza od Warner Bros. TV z planem na sześć sezonów. Wychodzi na to, iż nie doczekamy się jednak końca tej historii, chyba że produkcja znajdzie nowy dom, na co liczy Rake.

Oto jego wpis z Twittera, w którym ubolewa nad decyzją NBC, która powoduje zamknięcie historii w samym jej środku.

Jak na razie nie wiadomo czy jakaś platforma zainteresowana jest przejęciem serialu. Najbardziej prawdopodobnym wydawałby się Netflix.

Serial Turbulencje opowiada o załodze i pasażerach lotu 828, który odnajduje się po pięciu latach. Ci jednak nie mają pojęcia o upływie czasu. Uznają, iż dostali od opatrzności drugą szansę. Okazuje się, jednak iż za ich zniknięciem kryje się coś więcej.

Źródło: deadline

ZOBACZ TEŻ  Turbulencje – nadchodzi 3. sezon serialu NBC

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.