Turbulencje – nadchodzi 3. sezon serialu NBC

29 marca 2021 | Newsy

Już za parę dni poznamy dalsze losy pasażerów niezwykłego lotu. Nasi bohaterowie zaginęli wraz z samolotem i odnaleźli się po 5 latach nie będąc starszymi nawet o jeden dzień…

Czego możemy spodziewać się po 3 sezonie?

Dowiemy się, że Ben ma jakieś dziwne połącznie z samolotem z lotu 828. Vance zaskoczy swoim krótkim wyjaśnieniem tego co widzimy na końcu poniższej zapowiedzi. Czy dowiemy się wreszcie co tajemniczego stało się z wspomnianym lotem?

Premiera 3. sezonu serialu Turbulencje już 1 kwietnia 2021 roku. W Polsce oba dotychczasowe serie dostępne są na platformie HBO GO.

Źródło: youtube

ZOBACZ TEŻ  Swamp Thing - wiemy, kto wcieli się w rolę tytułowego stwora

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram