The Boys – grafika koncepcyjna prezentująca Soldier Boy’a

15 czerwca 2021 | Newsy

Niedawno mieliśmy możliwość ujrzenia w pełnej okazałości kostiumu w jakim w trzecim sezonie serialu The Boys wystąpi Soldier Boy. Teraz możemy przyjrzeć mu się dokładniej i to na wojennym tle.

Twórcy kostiumu Laura Jean Shannon i Greg Hopwood są niezwykle dumni z dzieła, które stworzyli, bowiem według nich idealnie podkreśla on charakter bohatera i minioną epokę. Podzielacie ich zdanie?

Soldier Boy był bohaterem znanym w czasie II wojny światowej. Stał się pierwszym superbohaterem ‘celebrytą’ i nieodzownym elementem amerykańskiej kultury. Jest on swego rodzaju parodią marvelowskiego Kapitana Ameryki. Znany jest ze swojej siły i zwinności oraz umięjetności łatwego unikania ciosów i pocisków. Ekspert w walce wręcz, a swojej tarczy używa jako broni.

W Soldier Boy’a wciela się Jensen Ackles, aktor znany m.in. z serialu Nie z tego świata.

Źródło: Twitter

ZOBACZ TEŻ  Serialowi superbohaterowie – poznaj te 5 postaci

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram

Partnerzy