Trwają prace na planie The Office 2 PL – pierwsza zapowiedź!

}

Data: 11 maja 2022

a

Kategorie: Newsy

Pierwszy sezon polskiej wersji światowego hitu Biuro również odniósł wielki sukces na naszym rynku. Nic więc dziwnego, że od razu zdecydowano się na zamówienie drugiej serii. Obsada i ekipa jest już na planie. Możecie zobaczyć pierwszą zapowiedź dalszych losów pracowników ”Kropliczanki”.

Za scenariusz ponownie będą odpowiadać Łukasz Sychowicz wraz z Jakubem Rużyłło i Mateuszem Zimnowodzkim, za reżyserię Maciej Bochniak.

Osią fabuły będą dalsze losy pracowników ”Kropliczanki” oraz ich dwójki co-prezesów, Patrycji (Vanessa Aleksander) i Michała (Piotr Polak). Po udanej obronie firmy i sukcesie Patrycji, stawka w drugim sezonie będzie jeszcze wyższa. Michał i Patrycja zmierzą się w pojedynku o stanowisko w zarządzie spółki do której należy ”Kropliczanka”. Bohaterom prześcigającym się w innowacyjnych, biznesowych rozwiązaniach będą towarzyszyć nowi, świeżo zrekrutowani pracownicy ”Kropliczanki”.

Pierwszy sezon The Office PL składający się z 12 odcinków miał premierę 22 października 2021 r. Akcja polskiej wersji serialu opartego na licencji BBC, rozgrywa się w Siedlcach, w siedzibie firmy zajmującej się produkcją wody mineralnej ”Kropliczanka”. Jej prezes, Michał, to człowiek pozbawiony autorefleksji, który każdym słowem i gestem zabiega o atencję i uznanie. Kiedy przedsiębiorstwo zostaje przejęte przez nowego właściciela, a pracownicy zaczynają obawiać się o swoje posady, jedynie Michał patrzy na zmiany z optymizmem. Biznesowe roszady przeplatają się tu z biurową codziennością pracowników ”Kropliczanki”.

Premiera drugiego sezonu The Office PL planowana jest na jesień tego roku.

Źródło: Canal+

ZOBACZ TEŻ  Wiosną w Canal+ zadebiutuje serial Emigracja – poznajcie szczegóły

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.