Wiosną w Canal+ zadebiutuje serial Emigracja – poznajcie szczegóły

}

Data: 17 października 2022

a

Kategorie: Newsy

Wiosną w Canal+ Premium i serwisie Canal+ Online obejrzeć będzie można serial Emigracja, do którego zdjęcia trwają obecnie w Londynie.

Emigracja jest adaptacją książki autorstwa pisarza tworzącego pod pseudonimem Malcolm XD. To historia dwóch chłopaków, którzy zostają zmuszeni do opuszczenia swojego miasteczka i wyjazdu zarobkowego do Londynu.

Przy produkcji ”Emigracji” zdecydowaliśmy się na odważne rozwiązanie – realizację zdjęć w centrum Londynu, we współpracy z brytyjską ekipą, zabierając w podróż wszystkich aktorów i twórców – powiedziała producentka kreatywna Jake Vision DGA Studio Dorota Kośmicka, cytowana w komunikacie prasowym.

Przygotowania i dokumentacje zajęły wiele miesięcy, a efektem tej pracy jest plan zdjęciowy w Londynie, w najbardziej znanych i prestiżowych lokalizacjach, takich jak: Buckingham Palace, Piccadilly Circus, China Town, Seven Dials, Covent Garden, Hyde Park czy Belgrave Square – wymieniła.

Główne role w Emigracji grają Tomasz Włosok i Michał Balicki. W obsadzie znaleźli się również: Paulina Gałązka, Adam Bobik, Piotr Trojan, Jarosław Boberek, Katarzyna Bujakiewicz, Andrzej Zieliński, Agnieszka Suchora, Michał Czernecki, Mikołaj Chroboczek i Marcin Miodek. W epizodach pojawiają się aktorzy m.in. z Anglii, Holandii, Niemiec, Chin, Afryki, Czech, Ameryki i Portugalii.

Reżyserem 10-odcinkowego serialu jest Łukasz Kośmicki, który wraz z Malcolmem XD jest współautorem scenariusza na podstawie książki. Producentem serialu jest Jake Vision DGA Studio, a producentem kreatywnym Dorota Kośmicka.

Premiera Emigracji odbędzie się wiosną 2023 roku w stacji Canal+ Premium i serwisie Canal+ Online.

Źródło: Press

ZOBACZ TEŻ  1883 wielkim hitem Paramount+

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.