Tom Clancy’s Jack Ryan zakończy się 4. sezonem

}

Data: 10 maja 2022

a

Kategorie: Newsy

Włodarze platformy Amazon Prime Video zdecydowali, że popularny serial akcji Tom Clancy’s Jack Ryan zakończy się na czwartym sezonie.

Obecnie emisji doczekały się dwa sezony. Trzeci oczekuje na swoją premierę, a czwarty znajduje się na etapie zdjęć. Jego premiera w przyszłym roku.

Serial ten inspirowany jest książkową serią Toma Clancy’ego. W głównej roli występuje John Krasinski. Do głównej obsady czwartej serii dołączy Michael Peña. Jego postać wprowadzona zostanie w finałowym odcinku trzeciego sezonu.

W trzecim sezonie Jack ucieka i ściga się z czasem. Okazało się, że został niesłusznie zamieszany w pewien spisek i staje się zbiegiem. Poszukiwany zarówno przez CIA, jak i pewną organizację, której istnienie odkrył, Jack musi zejść do podziemia i tak przemierzając Europę pozostać przy życiu i zapobiec globalnemu konfliktowi.

Źródło: Dark Horizons

ZOBACZ TEŻ  Fear the Walking Dead – będzie 7. sezon!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.