4. sezon serialu Kontrola już w czerwcu!

}

Data: 11 maja 2022

a

Kategorie: Newsy

Zaledwie w lutym w serwisie Player.pl zadebiutował trzeci sezon serialu Kontrola, a już w czerwcu poznamy kolejne losy Majki i Natalii.

Platforma ogłosiła, iż 1 czerwca odbędzie się premiera czwartego sezonu Kontroli. Niestety, ale będzie to seria finałowa. Złoży się na nią sześć odcinków. Tym razem do serwisu od razu trafi cały sezon.

W ten sam dzień wszystkie sezony Kontroli trafią na Discovery+ stając się pierwszym polskim serialem dostępnym w ofercie tej zagranicznej platformy.

Kontrola to historia o miłości dwóch dziewczyn autorstwa Nataszy Parzymies. Produkcja opowiada o skomplikowanej relacji łączącej dwie główne bohaterki – Majkę i Natalię, które przypadkowo spotykają się podczas kontroli bezpieczeństwa na lotnisku, na którym pracuje Natalia. To spotkanie daje początek spontanicznej i burzliwej młodzieńczej miłości.

W kontynuacji serialu widzowie w głównych rolach zobaczą Adriannę Chlebicką (Natalia), Ewelinę Pankowską (Majka), Agatę Różycką (Sylwia), Jakuba Sielskiego (Kuba), Joannę Połeć (Wera), Anu Czerwińskiego (Franek). Gościnnie pojawią się również Dorota Stalińska, Cezary Żak, Robert Gonera, Barbara Jonak, Jędrzej Hycnar, Katarzyna Zillmann i Areta Szpura.

Źródło: Press

ZOBACZ TEŻ  Suburra sezon 3. - konflikt w Rzymie się zaostrza!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.